Beneficjenci zachęcają do korzystania z funduszy europejskich

KATEGORIA: Aktualności, Nagrody

W ramach akcji, która swoim zasięgiem obejmie cały region województwa podkarpackiego, planowane są emisje, publikacje i relacje w prasie, radiu, telewizji oraz Internecie. Za jej realizację odpowiedzialna jest Agencja Reklamowa MDI z Krakowa

Cel

 

Celem kampanii promocyjnej jest przede wszystkim szerzenie informacji na temat RPO WP i propagowanie informacji o kolejnych naborach wniosków na dofinansowanie różnorodnych projektów. Dlatego głównym zamierzeniem akcji jest dotarcie jak największej liczby potencjalnych beneficjentów, czyli osób, które jeszcze nie korzystały z Funduszy Europejskich.

Przebieg

 

Autorzy kampanii chcą osiągnąć ten cel, pokazując pozytywne przykłady już zrealizowanych działań, dlatego do współpracy przy tworzeniu materiałów reklamowych zaproszono osoby, które już sięgnęły po fundusze europejskie w ramach RPO. To bohaterzy spotów telewizyjnych i audycji radiowych. W tworzeniu filmowych świadectw Agencja Reklamowa MDI Group współpracowała z DogFilm Studio filmowe.

Efekt kampanii

 

Praca z Urzędem Marszałkowskim była bardzo owocna, szczególnie dlatego, że dzięki temu udało nam się dotrzeć do tych, którzy już skorzystali z dotacji europejskich. Liczymy, że, idąc za ich przykładem, kolejni beneficjenci sięgną po dalsze fundusze.

MARZENA KURASIEWICZ, CEO AGENCJI REKLAMOWEJ MDI

 

Kampania dotycząca funduszy europejskich to nie jedyna tego rodzaju współpraca Agencji Reklamowej MDI  z instytucją publiczną. Jeszcze w tym samym roku agencja rozpoczyna działania w ramach kampanii informacyjno-edukacyjnej dla województwa śląskiego.

Realizacje

W ramach kampanii przygotowano cykl spotów prezentujących historie beneficjentów Funduszy.

[Edit]

Kreacja została nagrodzona statuetką Camerimage 2017.

Zobacz następny wpis Food & drinks – podsumowanie trendów z 2019 roku i prognozy na 2020 rok