Wspieramy Szpital im. Stefana Żeromskiego w walce z koronawirusem

KATEGORIA: Aktualności

W tym trudnym dla nas wszystkim czasie polskie szpitale mierzą się z wieloma wyzwaniami. Służba zdrowia mobilizuje siły, aby pokonać epidemię. Dodatkowe maseczki, materiały ochronne, profesjonalny sprzęt wspomagający oddychanie, posiłki dla personelu i pacjentów – wszystko to jest niezwykle potrzebne, a każda okazana pomoc to obecnie dla szpitali nieocenione wsparcie.

Jako agencja postanowiliśmy dołożyć swoją cegiełkę do tych działań i wesprzeć Szpital Specjalistyczny im. Stefana Żeromskiego w Krakowie. Prowadzimy social media placówki, aby edukować i zachęcać innych do pomocy. Przygotowujemy grafiki edukacyjne związane COVID-19 i wspieramy zbiórkę pieniędzy prowadzoną przez szpital.

Jednocześnie zachęcamy wszystkich Was do tego, aby pomagać. Wystarczy naprawdę niewiele – drobny datek, słowo wsparcia – aby lekarzom i pielęgniarkom pracowało się lepiej.

Łączmy siły w trosce o naszych najbliższych, siebie i po prostu – drugiego człowieka!

Jeśli chcecie wesprzeć zbiórkę prowadzoną przez szpital, wszystkie informacje znajdziecie tutaj: http://zeromski-szpital.pl/pomoz-nam-zakupic-airvo2/

Zobacz następny wpis Kosmetyki HALAL – co to znaczy dla producenta i konsumenta?