Jesteśmy
agencją kreatywną,
która budzi emocje,

bo tylko Marki, które wyzwalają emocje wśród swoich konsumentów, pozostają w ich głowach i sercach na dłużej.

 Dream Team

 Za sukcesami MDI stoją ludzie – konkretne osoby, indywidualności i temperamenty. Co tu dużo mówić – kochamy to, co robimy, i dzięki temu robimy to dobrze. Doświadczenie, przyjacielskie relacje i świeże podejście do każdego wyzwania sprawiają, że możemy kreować wyraziste i skuteczne projekty.

Kreatura

Do każdego projektu podchodzimy indywidualnie i z ogromnym zaangażowaniem. Dlatego tym bardziej cieszymy się, gdy projekty, które współtworzymy, zostają docenione nie tylko przez klientów, ale i branżę. Za event z wykorzystaniem Virtual Reality dla Polskich Kolei Linowych otrzymaliśmy Kreaturę.

Camerimage x2

W 2017 za spot tv dla Województwa Podkarpackiego w ramach konkursu „FUNDUSZE EUROPEJSKIE W KADRZE” otrzymaliśmy statuetkę festiwalu Camerimage.

Ten sukces udało nam się powtórzyć w następnym roku wraz z nową odsłoną kampanii.

Ponad 10 lat w świecie marek

Tworzymy, inspirujemy i dzielimy się naszym doświadczeniem już od ponad 10 lat. Pracujemy dla instytucji publicznych, branży spożywczej, kosmetycznej, medycznej i wielu innych. Obudziliśmy emocje dla takich marek jak: Adamed, Amway, Canon, Empik, Maspex, PepsiCo, PKL, PoloMarket, Spomlek, Velvet, Wawel.

Teraz czas na emocje, które wzbudzi Twoja marka