Zostań naszym SMS’em!

Jeżeli masz dryg do social media, lubisz obwieszczać światu to i tamto, a czasem nawet w porywach sympatii ktoś to polubi – śmiało, dołącz do nas!

new business w agencji reklamowej mdi

Twoje obowiązki:

  • Współtworzenie strategii SM/ Digital dla wybranych Klientów,
  • Prowadzenie i moderacja kampanii w wybranych kanałach online,
  • Rekomendacja działań oraz tworzenie treści zgodnych z obowiązującym wizerunkiem marki,
  • Komunikacja z użytkownikami za pośrednictwem SM.

Wymagania:

  • Co najmniej roczne doświadczenie w prowadzeniu profili marek na Facebooku, Instagramie,
  • Bardzo dobry warsztat copywriterski – lekkie pióro, kreatywność i nieszablonowy sposób myślenia.
  • Umiejętność szybkie reagowania na wydarzenia, trendy (działania real-time) i dostosowywanie ich do aktualnej komunikacji marki.
  • Zdolność wczuwania się/ posługiwania specyficznym żargonem marki.
  • Bardzo dobra znajomość j. angielskiego.

Oferujemy:

  • Pracę w zgranym i profesjonalnym zespole,
  • Stabilność zatrudnienia (umowa o pracę),
  • Rodzinną atmosferę pracy,
  • Możliwości podnoszenia kwalifikacji, szkoleń oraz rozwoju zawodowego wraz z rozwojem firmy.