Zostań naszym
SMS-em!

A Ty ile czasu spędzasz na scrollowaniu Facebooka czy Insta? Jeśli social media pochłaniają Cię całkowicie (no dobra, prawie całkowicie) nie tylko w czasie wolnym, ale również w pracy, to mamy coś dla Ciebie!

Twoje obowiązki:

  •  tworzenie, administrowanie i zarządzanie komunikacją w social media dla Klientów agencji,
  •  współtworzenie strategii dla Klientów,
  •  udział w tworzeniu prezentacji przetargowych,
  •  samodzielne prowadzenie kampanii płatnych (Facebook Ads),
  •  współpraca z grafikami,
  •  raportowanie działań dla Klientów.

Nasze oczekiwania:

  • minimum 2-letniego doświadczenia na stanowisku Social Media Specialist, bądź pokrewnym (najlepiej agencyjnego),
  • bardzo dobra znajomość specyfiki i działania mediów społecznościowych, a w szczególności Facebooka i Instagrama,
  • doświadczenie w pracy z dużymi markami,
  • znajomość Facebook Ads umożliwiająca swobodne poruszanie w menedżerze reklam,
  • znajomość narzędzi analitycznych (Sotrender, Brand24 lub pokrewnych),
  • umiejętność tworzenia raportów z działań w social media dla Klienta,
  • znajomość najnowszych trendów, samodzielność i kreatywność,
  • zainteresowanie rynkiem influencerów.

Co oferujemy:

  • Pracę w zgranym i profesjonalnym zespole,
  • Stabilność zatrudnienia (umowa o pracę),
  • Rodzinną atmosferę pracy,
  • Możliwości podnoszenia kwalifikacji, szkoleń oraz rozwoju zawodowego wraz z rozwojem firmy.