Social Media/PR Manager

Masz ambicje, żeby zostać Social Media Guru (i uważasz, że niewiele Ci brakuje)? Szukasz firmy, która da Ci zielone światło na realizację własnych pomysłów? Zapraszamy na pokład! Rozwijamy się szybko i dynamicznie, dlatego potrzebujemy Twojego wsparcia.

Twoje obowiązki:

  • budowanie zespołu działu Social Media / PR
  • tworzenie strategii dla Klientów
  • prowadzenie działań PR dla Klientów i Agencji
  • prowadzenie kampanii płatnych (Facebook Ads),
  • raportowanie działań dla Klientów.

Nasze oczekiwania:

  • minimum 2-letniego doświadczenia na stanowisku Social Media / PR Manager, bądź pokrewnym w agencji reklamowej
  • bardzo dobra znajomość specyfiki i działania mediów społecznościowych
  • doświadczenie w pracy z dużymi markami,
  • znajomość Facebook Ads umożliwiająca swobodne poruszanie w menedżerze reklam,
  • znajomość narzędzi analitycznych (Sotrender, Brand24 lub pokrewnych),
  • znajomość najnowszych trendów, samodzielność i kreatywność,
  • zainteresowanie rynkiem influencerów.

Co oferujemy:

  • Pracę w zgranym i profesjonalnym zespole,
  • Stabilność zatrudnienia (umowa o pracę),
  • Rodzinną atmosferę pracy,
  • Możliwości podnoszenia kwalifikacji, szkoleń oraz rozwoju zawodowego wraz z rozwojem firmy.