Senior
Copywriter

Jeżeli dysponujesz wiedzą i umiejętnościami, których odzwierciedleniem będą niezwykłe
i niezapomniane projekty to poszukujemy właśnie Ciebie.

Branding, Storytelling, Social Media, Online, Offline – whatever – kreacje tworzone w bólach, modyfikowane pod presją czasu, zamieniane na lepszy model, dopieszczane i prezentowane w pięknej oprawie „tym na górze”. Twoje połączenie słowa i obrazu poddawane pod osądy, analizy, wywołujące ostre dyskusje, wreszcie… brylujące jak diamenty ku chwale naszej firmie oraz projektom, które tworzymy.

Myślisz o markach na każdym etapie ich tworzenia i rozwoju?

Śmiało, dołącz do nas!

Twoje obowiązki:

  • Współtworzenie koncepcji kreatywnych, ofert, materiałów promocyjnych, pozytywnej atmosfery,
  • Koordynowanie bieżących projektów na poziomie działu kreatywnego,
  • Dbanie o zgodność prowadzonych projektów z oczekiwaniami klientów(trafne diagnozowanie potrzeb, znajomość wymagań rynku, analiza, insighty),
  • Prowadzenie portali społecznościowych (zarządzanie naszym Facebookiem i Twitterem),
  • Pozyskiwanie i przyswajanie wiedzy na temat nowych produktów i marek,
  • Dzielenie się pomysłami i rozwijanie gotowych idei.

Mile widziane:

  • Zainteresowanie nowymi mediami i designem,
  • Zdolność „zarażania” innych własnymi pomysłami,
  • Bardzo dobra znajomość mediów społecznościowych,
  • Terminowość i dbałość o szczegóły,
  • Umiejętność wyrażenia własnej opinii na temat obecnych trendów w reklamie,
  • Misja dołożenia brakującego elementu do rynku reklamy 😉
  • Bardzo dobra znajomość j. angielskiego w mowie i piśmie.

Oferujemy:

  • Pracę w zgranym i profesjonalnym zespole,
  • Stabilność zatrudnienia (umowa o pracę),
  • Rodzinną atmosferę pracy,
  • Możliwości podnoszenia kwalifikacji, szkoleń oraz rozwoju zawodowego wraz z rozwojem firmy.