Cześć i czołem
może będziemy zespołem?

Na krakowskim Zabłociu mamy fajne biuro. I fajne wyzwania. Zobacz, kogo aktualnie poszukujemy do naszego zespołu.

Agencja Reklamowa MDI oferty pracy

Graphic Designer
(Social Media)

Poszukujemy Graphic Designera z doświadczeniem, który ogarnie wizualnie Fejsbuki, Instagramy i inne sociale naszych Klientów. Jeśli myślisz, że zmiana fontów i kolorów to szaleństwo, to zobacz jak my to robimy! Z nami pojedziesz po bandzie!


Zobacz więcej

Social Media
Specialist

A Ty ile czasu spędzasz na scrollowaniu Facebooka czy Insta? Jeśli social media pochłaniają Cię całkowicie (no dobra, prawie całkowicie) nie tylko w czasie wolnym, ale również w pracy, to mamy coś dla Ciebie!

 

Zobacz więcej

Account
Manager

Gasisz kilka projektowych pożarów na raz, zapobiegasz w ostatniej chwili fakapom, a międzyczasie parzysz melisę dla Twojego zespołu. To Ty? Czekamy na Ciebie!

Zobacz więcej

Social Ads
Specialist

Lepiej niż ktokolwiek rozumiesz powiedzenie ,,diabeł tkwi w szczegółach”? Skuteczność działań zawsze mierzysz w liczbach? Excel jest Twoim przyjacielem, a rozdysponowanie budżetu to dla Ciebie bułka z masłem? Mamy pracę, która w pełni zaspokoi Twoją potrzebę analitycznych wyzwań!

Zobacz więcej

 

 

 

Jeśli nie znalazłeś interesującego Cię ogłoszenia o pracę lub celujesz w inne niż oferowane przez nas stanowisko – nie zwlekaj i daj się poznać!
Aplikuj